دسترسی سریع

اطلاعات تماس

موبایل : 09185776900 – 09180846900 تلگرام
شماره دفتر : 08734238270
ایمیل : info[at]banehsplit.com
کانال تلگرام : @banehsplit
آدرس : کردستان-بانه-پاساژ مادر پلاک 127

مشاوره در تلگرام

مشاوره رایگان در خرید از طریق تلگرام

09185776900 – تلگرام

09180846900 – تلگرام

09188785989
با ما در تماس باشید

کولر گازی و اسپلیت اینورتر

کولر گازی و اسپلیت اینورتر

نویسنده : Uncategorized

کولرگازی و اسپلیت

 

                                                                                                  کولرگازی چست؟

 

به طور کلی دستگاهی است که طی فرایندی هوای گرم را به هوای خنک تبدیل می کند که در یک زمان مشخص بر حس شرایط هوایی برای سرمایش و گرمایش به کار می رود و شما می توانید با توجه به تنظیمات ترموستات و ریموتی که در دست دارید برودت هوا را تا هر دمایی برسانید.

 

                                                                           نگران مصرف برق در کولر گازی و اسپلیت نباشید.

 

بهتر است از کولرگازی و اسپلیت هایی استفاده کنید که دارای اینورتر یا سطح مصرف انرژی A می باشند.

کولرگازی و اسپلیت های اینورتر دار کمترین برق مصرفی را با گرید A دارا می باشند ولی  اسپلیت های معمولی با گرید B که دارای مصرف برق بیشتری بوده و نسبت به کولرگازی و اسپلیت های اینورتر که دارای گرید A هستند مصرف برق بیشتری دارند.

شما همواره می توانید با نصب سایبان بر روی موتور کولرگازی و کندانسور اسپلیت می تواند به دور از تابش نور خورشید با راندمان بهتر با مصرف برق کمتر و تبادل حرارت و خنک کردن گاز کولر بپردازید. و لازم است که پنل بیرونی کولر گازی به طوری نصب شود که امکان جریان هوای آزاد را در پشت به راحتی مهیا کند.

لازم به ذکر است که عایق بندی ساختمان،پنجره های اتاق و همچنین لامپ های پر مصرف بر کارکرد و میزان برق مصرفی  اسپلیت تاثیر می گزارد و همچنین سرویس و تمیز کردن کولر گازی نیز بر مصرف برق کولرگازی و اسپلیت تاثیر می گزارد.

                                                                                               کولر گازی اینورتر

کمپرسور کولرگازی و  به دو مدل دور متغیر و دور ثابت تقسیم می شوند.

این دسته از کولرگازی و اسپلیت ها که دارای دور ثابت هستند برای تنظیم دما از خاموش و روشن کردن کمپرسور استفاده می کند که این کار به جریان برق شوک وارد می کند و باعث می شود که میزان برق بیشتری را به همراه داشته باشد.

در کولرگازی و اسپلیت های اینورتر در دور متغیر عملکرد اسپلیت متفاوت است. همانطور که از اسم آن مشخص است برای جلوگیری از خاموش و روشن شدن کولر گازی  جلوگیری می کند و موجب کاهش مصرف برق می شود.

 

                                                                            سرویس و تمیز کردن کولرگازی و اسپلیت

 

سالانه با شروع فصل تابستان مردم به سراغ وسایلی که هوای خنک را تولید کند و از سرما اوج لذت را ببرند می آیند وسایلی همانند کولر آبی، پنکه و یا  اسپلیت می روند همچنین کارشناسان فروشگاه بانه اسپلیت مطالبی را برای کولرگازی و اسپلیت جهت اطلاع بیشتر و یک خرید مطمان را برای شما مصرف کننده عزیز به ارمغان آورد.

عمده ترین و اساسی ترین کارکرد و حفظ و نگه داری و دوام عمر بیشتر دستگاه سرویس و شستشوی پنل داخلی آن می باشد. ما در نحوی شستشو و تمیز کردن پنل داخلی کولرگازی  را به شما نشان می دهیم.

ابتدا باید دوشاخه ی اسپلیت که به برق متصل شده است را از پریز بکشید که هنگام تمیز کردن کولرگازی و اسپلیت دچار برق گرفتگی و مشکل نشوید.

 

کولرگازی و اسپلیت

 

شما در اولین مرحله باید قاب جلویی پنل را بیرون بکشید که این کار زیاد مشکلی نیست و شما می توانید قاب را به راحتی بیرون بکشید بعد از بیرون آوردن فیلتر های کولرگازی و اسپلیت آن را با فشار آب بشوید و مطمان شوید که گرد و غبار و هیچ گونه آشغالی وارد فیلتر کولرگازی و اسپلیت نشود، بعد از تمیز کردن، فیلترها را در جای خود همانند تصویر در داخل اسپلیت قرار دهید.

 

کولرگازی و اسپلیت

 

بعد از این کار نوبت به در آوردن و تمیز کردن سنسور کولرگازی  می باشد کار این سنسور تنظیم دمای محیط است و به صورت خودکار فرمان روشن و یا خاموش شدن کولر را صادر می کند. اگر این سنسور کثیف باشد در این امر دچار مشکل می شود و سیستم کولر گازی شما دچار اشتباه و عملکرد کولرگازی و اسپلیت می شود.

 

کولرگازی و اسپلیت

 

همواره شما می توانید با بخارشور نیز قطعات کولرگازی  را تمیز کنید ولی زمانی که قطعات کولر گازی چرب باشند شما باید از اسپری گاز پاک کن استفاده کنید که این کار باعث نرم شدن چربی می شود و شما بعد از این کار از بخارشور جهت تمیز کردن پنل داخلی اقدام کنید.

 

کولرگازی و اسپلیت                             کولرگازی و اسپلیت

 

درباره نویسنده
...

banehsplit_admin

مطالب مرتبط
لطفاً افزونه Chat It را نصب و فعال کنید!
0نظرات
دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *