دسترسی سریع

اطلاعات تماس

موبایل : 09185776900 – 09180846900 تلگرام
شماره دفتر : 08734238270
ایمیل : info[at]banehsplit.com
کانال تلگرام : @banehsplit
آدرس : کردستان-بانه-پاساژ مادر پلاک 127

مشاوره در تلگرام

مشاوره رایگان در خرید از طریق تلگرام

09185776900 – تلگرام

09180846900 – تلگرام

09188785989
با ما در تماس باشید

کولرگازی 12000 اجنرال

کولرگازی 12000 اجنرال

نویسنده : Uncategorized

کولرگازی اجنرال -کولرگازی 12000 اینورتر اجنرال – کولرگازی 12000 اجنرال – کولرگازی اینورتر 12000 اجنرال

معرفی کلی کولرگازی 12000 اینورتر اجنرال

امروزه شرکت های زیادی در سطح جهان در حال تولید لوازم تهویه و وسایل سرمایشی هستند که هرکدام دارای محصولاتی مخصوص به خود هستند در این میان شرکت اجنرال از قدیمی ترین شرکت های فعال در این زمینه است . شرکت اجنرال با توجه به تجربه و سابقه ای که دارد دارای محصولاتی منحصر به فرد است که هم خیلی کم مصرف هستن و هم دارای توانایی بلایی در انجام تهویه هستند. اجنرال در طول سال های متمادی انواع مدل کولر گازی دیواری (دو تکه ) ، کولر گازی ایستاده ، انواع کولرگازی پنجره ای و پرتابل را تولید کرده و روانه بازار کرده است که هرکدام دارای ویژگی و توان خاصی هستند از میان این تولیدات می توان به کولرگازی دیواری اشاره کرد و ما در این مقاله کولرگازی 12000 اینورتر اجنرال را به شما معرفی می کنیم.

کولرگازی اجنرال در انواع توان و سایز ها تولید می شود یکی از این اسپیلت ها کولرگازی 12000 اجنرال ست که این کولرگازی دارای توان 12000BTU است و دارای یک کمپرسور و یک پنل می باشد که کمپرسور قسمت خارجی آن است و در بیرون از ساختمان نصب می شود و پنل که قسمت داخلی ان است و در داخل ساختمان نصب می شود و پنل هوای سرد تولید شده توسط کمپرسور را به دالخل ساختمان می فرستد . پنل وظیفه انجام تهویه را برعهده دارد و هوای سرد را داخل محیط خانه پخش می کند.

کولرگازی اجنرال

مصرف برق کولرگازی اجنرال  12000

کولرگازی های اجنرال به دلیل فناوری های که دارند جزء کولرهای کم مصرف محسوب می شوند در نسل های قبلی این تنها از یک خازن استفاده می کردند اما در مدل 2107 این کولر از یک اینورتر استفاده می شد و مدل کولرگازی 12000 اینورتر اجنرال به نسبت مدل های قبلی کم مصرف تر بود .در کولرگازی های عادی زمانی کولر روشن می شود میزان مصرف برق بالا می رود و جریان راه انداز کولر آمپر زیادی را می کشد و مصرف را به شدت بالا می برد و کولر گازی در هر بار روشن و خاموش شدن به این جریان نیاز دارد و این روند در کولر گازی های فاقد برد اینورتر در هر ساعت سه بار تکرار می شود .

کولرگازی اینورتر 12000 اجنرال با استفاده از برد دی سی اینورتر خود مصرف برق را تا حد قابل ملاحظه ای کاهش می دهد و جریان مصرفی را تا حدممکن بهینه می کند . کولرگازی اجنرال خود با استفاده از فناوری که دارد کم مصرف است و با استفاده از برد های اینورتر این صرفه جویی را تا حد ممکن اقزایش می دهند کولرگازی 12000 اینورتر اجنرال با کاهش مصرف برق در هزینه های مصرف برق صرفه جویی می کند و در فیش های برق شما مبلغ بسیار کمتری را مشاهده خواهید کرد .

کولرگازی 12000 اینورتر اجنرال

پنل چهار جهت برقی کولرگازی 12000 اجنرال

کولرگازی های قدیم معمولا جهتی ثابت داشتند و هوای سرد تولید شهد توسط کمپرسور را به جهت ثابت پرتاب می کردند و شما کنترل آنچنانی بر پنل نداشتید و نمی توانستید جهت آن را تغییر دهید . کولرگازی 12000 اجنرال دارای پنل چهار جهت برقی است یعنی شما می توانید بسته به محل قرار گیری خود جهت پرتاب باد کولر را تغییر بدهید و با استفاده از ریموت کنترل کولرگازی اینورتر 12000 اجنرال هوای سرد تولید شده را به هر جهت که دوست داشته باشید هدایت کنید و به راحتی وبا استفاده از چند دکمه جهت هوای را به دلخواه  تغییر دهید .

 

کولرگازی 12000 اجنرال

پرتاب باد کولرگازی اینورتر 12000 اجنرال

هر کولر گازی در پرتاب باد و هوای سرد توانایی خاصی دارد که بستگی زیادی به شرکت تولیدکننده و تکنولوژی های به کار رفته در آن دارد که معمولا کولرگازی های عادی دارای توانی کمتر برای پرتاب هوای سرد دارد و محدودتر عمل می کنند . کولرگازی اجنرال کولرگازی جنرال به دلیل فناوری های به کار رفته دارای پرتابی مناسب است و بسته به توان کولرگازی متفاوت است و معمولا پرتاب بادی از 15 متر تا 20 رو دارند و کولرگازی اجنرال مدل 12000 دارای 15متر پرتاب باد است و یک گردش آزادانه جریان هوا را در اتاق برقرار می کند .

کولرگازی 12000 اینورتر اجنرال درای پرتاب بادی ملایم است وجریان هوای سرد را به صورتی آرام و متوازان در اتاق پخش می کند و شما احساس برخورد یک باد سرد را نخواهید داشت و هوای کل اتاق سرد می شود . کولرگازی 12000 اجنرال تهویه را به صورت کامل انجام می دهد .

رادیات طلایی کولرگازی اجنرال 12000

هر کولرگازی از دو قسمت تشکیل شده است یک کمپرسور و یک پنل داخلی . که کمپرسور در خارج از ساختمان نصب می شود و در معرض گرما وسرما  و شرایط جوی قرار می گیرد و به همین دلیل باید دارای ویژگی های متفاوتی باشند و در مقابل شرایط جوی مقاوم باشند . شرکت های تولید کننده کولرگازی به ساخت رادیات ها اهمیت ویژه ای می دهند و سعی می کند رادیات را از بهترین جنس و با مهندسی ویژه درست کنند که در مقابل شرایط جوی مقاوم باشد و بتواند در همه شرایط به کار خود ادامه دهد .

رادیات ها در کولرگازی ها وظیفه تبرید را بر عهده دارند و گرمای گاز را می گیرند و آن را سرد می کنند و به صورت کاملا سرد شده تحویل موتور می دهد و در واقع رادیات در کولرگازی وظیفه تبرید را برعهده دارد و چون رادیات در قسمت بیرونی کولرگازی قرار دارد دارای ویژگی ضد زنگ زدگی است . شرکت اجنرال برای رادیات کولرگازی اینورتر 12000 اجنرال از یک رادیات طلایی استفاده کرده است که دارای ویژگی ضد زنگ زدگی و رسوب است و این ویژگی کولرگازی اجنرال را در برابر شرایط جوی مقاوم می کند . کولرگازی 12000 اینورتر اجنرال با این ویژگی عالی خود توانایی زیادی در تبرید دارد و به راحتی به کار خود ادامه می دهد .

کولرگازی 12000 اجنرال

 

فیلتر های نانو و ضد الرژی کولرگازی 12000 اجنرال

زمانی که هوا در محیط یک اتاق جریان دارد و یا هوای بیرون به آن جریان دارد با خود عناصر ریز و درشتی را به همراه می آورد که می تواند اثرات منفی به همراه داشته باشد و برای کسای که بیماری تنفسی با الرژی دارند بسیار مضر است .معمولا هر کولرگازی یک سری فیلتر با خود به همراه دارد . کولرگازی 12000 اجنرال نیز به عنوان یک محصول عالی دارای یک سری فیلتر می باشد تا هوای پاک تر را روانه محیط اتاق کند . کولرگازی اینورتر 12000 اجنرال هوای تولیدی خود را از فیلتر های می گذراند و بعد روانه محیط اتاق می کند.

کولرگازی اجنرال دارای فیلتر برای خوشبو کردن هوا و جذب یون های منفی است که با حرکت به وجود می آید . با رد شدن از این فیلتر ها جذب می شومد و به صورت ساکن در می آیند .

 

کولرگازی 12000 اینورتر اجنرال

گاز R410a کولرگازی اجنرال 12000 مدل 2018

در هر کولرگازی از یک نوع مشخص گاز استفاده می شود که بسته به نوع کارکرد و محل استفاده متفاوت است . یکی گازهای که قبلا در بیشتر کولرگازی ها استفاده می شد گاز R22 بود که البته فعلا نیز در تعدادی از کولر گازی های عادی تولید شده توسط بعضی از برند ها استفاده می شود. گاز R22 دارای مضراتی برای محیط زیست است و توانایی کمتری در امر سرمایش است این گاز قبلا در کولرگازی اجنرال مدل 2015 و 2016 استفاده می شد که با بعدا با توجه به مضراتش استفاده ان منسوخ شد و دیگر از آن استفاده نشد .

کولرگازی 12000 اینورتر اجنرال دارای گاز R410a است که دارای توانایی بسیار بیشتری در امر تهویه و سرمایش است و این گاز اثرات زیانبار بسیار کمتر را برای محیط زیست دارد و به عنوان گازی دوستدار محیط زیست شناخته می شود . در کولرگازی 12000 اجنرال به دلیل اینورتر بودنش باید از گاز R410a استفاده شود چون تنها گازی است که مناسب این مدل کولرگازی است و از توانایی کولرگازی کم نمی کند و هوای سرد تر را روانه محیط اتاق می کند.

 

کولرگازی اینورتر 12000 اجنرال

درباره نویسنده
...

banehsplit_admin

مطالب مرتبط
لطفاً افزونه Chat It را نصب و فعال کنید!
0نظرات